OGLED ŽIVALSKEGA VRTA IN GRADU HERBERSTEIN

TER OGLED MESTA GRADEC

    

V okviru OIV programa bomo letos izvedli ekskurzijo v Živalski vrt Herberstein. Ekskurzija je bila razpisana v katalogu OIV vsebin za šolsko leto 2018/2019, zaradi visoke vstopnine smo iz programa izleta izločili ogled čokoladnice Zotter.

Vabimo vas na ekskurzijo v Živalski vrt Herberstein, ogled gradu in ogled mesta Gradec. Ustavili se bomo tudi v nakupovalnem centru Seiersberg.

 

Ekskurzijo bomo organizirali  v SOBOTO, 13. 4. 2019.

Potovali bomo z agencijo Pohorje Tours, program je priložen.

 

Dijaki, ki bivate v dijaškem domu, boste iz petka na soboto lahko prespali v dijaškem domu, odhod v soboto je ob 8.00. Po končani ekskurzije greste domov.

 

Prijavite se lahko v knjižnici šole, do petka, 29. 3. 2019. Ob prijavi boste dobili prijavnico, ki jo izpolnite in vrnete v knjižnico, gospe Mojci Oman. Po prejetih prijavah, boste dobili domov položnice, cena je odvisna od števila prijav (cena zapisana v programu izleta).

 

[button link=”http://gsks.splet.arnes.si/files/2019/03/HERBERSTEIN-IN-GRAZ-k-okrožnici-št.-87.docx” size=”large” icon=”print”]PROGRAM EKSKURZIJE[/button]

Organizatorica ekskurzije

Klavdija Podlesnik, prof.

(Visited 47 times, 1 visits today)