Šolsko leto 2023/24

URNIK    4. letniki:

OBLIKOVANJE ZDRAVIL 4 (OZD 4)

  • sobota ob 8.00: 11.11.(Š), 2.12.2023(Š)
  • sreda ob 19.15: 15.11.(D), 22.11.(D)
  • sobota ob 8.00 VAJE: 25.11.2023(Š)sreda ob
  • sobota ob 8.00 IZPIT: 9.12.2023, 11.1.2024

RAČUNSTVO V FARMACIJI (RAF)

  • četrtek ob 16.00: 30.11.2023(Š), 14.12.2023 poskusna matura (Š)
  • sreda ob 16.00: 6.12.2023(D)
  • ponedeljek ob 16.00: 11.12.2023(D)
  • četrtek ob 15.30 Izpit: 21.12.2023, 4.1.2024

INSTRUMENTALNA ANALIZA ZDRAVIL

  • ponedeljek ob 16.00: 9.10. (Š), 16.10. (D), 23.10.2023 (D)
  • sobota ob 9.00 VAJE: 21.10.2023 (Š)
  • ponedeljek ob 15.30 IZPIT: 6.11.2023

IZDAJANJE IZDELKOV V LEKARNI IN SPECIALIZIRANI PRODAJALNI (ILS)

  • sreda 20.9. ob 19.15 daljava
  • torek 26.9. ob 19.15 daljava
  • četrtek 28.9. ob 19.15 daljava
  • torek 3.10. ob 19.15 daljava
  • sobota 14.10. ob 8.00 v šoli vaje
  • sobota 21.10 ob 8.00 izpit

 

 URNIK 2. letnik

STROKOVNA KEMIJA (SKE)

  • sreda ob 16.00: 17.1. (Š), 24.1. (D), 31.1. (D), 7.2. (D)
  • sreda ob 15.30 IZPIT: 14.2., 6.3.2024

ZDRAVSTVENA VZGOJA (ZDV)

  • četrtek ob 16.00: 19.10. (Š), 26.10. (D), 9.11.2023 (D)

LABORATORIJSKO DELO V FARMACIJI (LDF)

  • ponedeljek ob 16.30: 6.11. (Š), 13.11. (D), 20.11.2023 (D)
  • sobota ob 8.00 VAJE: 18.11.2023
  • ponedeljek ob 15.30 IZPIT: 27.11.2023, 4.1.2024

RASTLINSKE DROGE IN NARAVNE SPOJINE 2 (RDR 2)

  • ponedeljek ob 16.00 : 20.5.2024 (Š)
  • sreda ob 16.00: 22.5. (D), 29.5.2024 (D)
  • sobota ob 8.00 VAJE: 1.6.2024
  • četrtek ob 15.30 IZPIT: 6.6., 17.6.2024

ZDRAVILA 2 (ZDR 2)

marec/april

KOMUNIKACIJA (KOM)

  • torek ob 16.00: 13.2. (Š), 20.2. (D), 5.3.2024 (D)
  • torek ob 15.30 IZPIT: 12.3.2024
  • ponedeljek ob 15.30 IZPIT: 1.4.2024

HUMANA GENETIKA (HUG)

  • sreda ob 16.00: 20.3. (Š), 27.3.2024 (D)
  • četrtek ob 15.30: 28.3.2024 (D)
  • sreda ob 15.30 IZPIT: 10.4., 6.5.2024

MIKROBIOLOGIJA in EPIDEMIOLOGIJA (MBE)

  • četrtek ob 16.00: 16.11. (Š), 23.11. (D), 30.11. (D), 7.12. (D)
  • četrtek ob 15.30 IZPIT: 21.12.2023, 11.1.2024

ZGODOVINA FARMACIJE (ZGF)

  • ponedeljek ob 16.30: 12.2.2024

KOZMETOLOGIJA (KOZ)

  • ponedeljek ob 16.00: 13.5. (Š), 20.5.2024 (D)
  • četrtek ob 16.00: 16.5. (D)
  • sobota ob 8.00 VAJE: 18.5.2024
  • četrtek ob 15.30 IZPIT: 23.5., 13.6.2024

URNIK 3. letnik

RASTLINSKE DROGE IN NARAVNE SPOJINE 4 (RDR 4)

RASTLINSKE DROGE IN NARAVNE SPOJINE 3 (RDR 3)

LABORATORIJSKO DELO V FARMACIJI

ANATOMIJA IN FIZIOLOGIJA

ZDRAVILA 3

ZDRAVILA 4

ANALIZA ZDRAVIL 2

ANALIZA ZDRAVIL 3

OBLIKOVANJE ZDRAVIL 3

FIZIKA

INFORMATIKA

(Visited 1.965 times, 1 visits today)