Naravne in družbene značilnosti Pohorja

Spoštovani dijaki prvih letnikov GSKŠ Ruše!

 

V času od 19. do 21. septembra 2018 boste v okviru projektnih dni GSKŠ Ruše na Ribniškem Pohorju skozi raziskovanje naravnih in kulturnih značilnosti Pohorja pridobili znanja iz različnih področij. Raziskovali boste naravo in okolje, spoznavali ljudi in njihove običaje, prebirali pohorske pravljice, ter za lažji spanec opazovali tudi zvezde. Idilično pohorsko okolje bo namenjeno tudi medsebojnemu spoznavanju.

 

Za lažjo pripravo in tudi samo bivanje na Ribniškem Pohorju smo za vas pripravili sledeče informacije. V datoteki najdete tudi vabilo za 1. roditeljski sestanek, ki bo v petek v Ribnici na Pohorju.

[button link=”http://gsks.splet.arnes.si/files/2018/09/OKROŽNICE-2018-19-št.-8.doc” size=”large” icon=”info-circle”]OKROŽNICA in VABILO[/button]

(Visited 58 times, 1 visits today)