Roditeljski sestanki in popoldanske govorilne ure v šolskem letu 2019/2020:

Roditeljski sestanki (potekajo v matičnih učilnicah, pričetek ob 17. uri):
PRVI:            četrtek, 12. september 2019 za druge, tretje in četrte letnike
PRVI:            petek, 20. september 2019 za prve letnike
DRUGI:         četrtek, 16. januar 2020
Govorilne ure (potekajo v matičnih učilnicah, pričetek ob 17. uri):
četrtek, 7. november 2019
četrtek, 5. december 2019
četrtek, 5. marec 2020
četrtek, 2. april 2020
četrtek, 7. maj 2020

Pregled dopoldanskih govorilnih in razrednih ur učiteljev

 

Zap.

št.

 

Priimek in ime

Predmet

Govorilne ure
dan ura
1. BEZEK Nuša FT PET 8.00 – 8.45
2. BREZNIK Tanja ANG PET 9.40 – 10.25
3. DENAC Boštjan KEM PON 9.40 – 10.25
4. DOLGOŠ Arpad KT PET 11.50 – 12.35
5. DOLENC Martina FT PON 9.40 – 10.25
6. FLAJSINGER Dean FIZ PET 11.00 – 11.45
7. GIBIČAR-GERT Jožica KEM PON     8.50 – 9.35
8. HERGAN Maja ANG  SRE 13.30 – 14.15
9. HERTIŠ Urška FT  / /
10. JENČIČ Romana NEM PON 9.40-10.25
11. JERKOVIČ Romana LUM PON 11.00 – 11.45
12. JEŽOVNIK Nevenka MAT PON 11.00- 11.45
13. KAJBA-MORI Barbara BIO  PON 11.50 – 12.35
14. KOLER-KOZIC Mira ZGO PET 8.50 – 9.35
15. LEVSTIK Lea FT SRE 11.50 – 12.35
16. LUBEJ Martin INF SRE 9.40-10.25
17. MARINIČ Petra GEO SRE 9.40 – 10.25
18. OTIČ Vida FIL PET 11.00 – 11.45
19. PAHOR Darja SOC TOR 12.40 – 13.25
20. PERŠAK Karmen SLO PET 10.25 – 11.00
21. PODBREŽNIK Samo GLA PON 12.40 – 13.25
22. PIGAC Iva KEM ČET 8.50 -9.30
23. PUCONJA Karmen MAT PET 8.50-9.35
24. RAMOT Ema ANG PET 9.40 – 10.25
25. RIBIČ HEDERIH Branka PSI TOR 8.50 – 9.35
26. ROBIČ Samo po dogovoru
27. ŠLJIVAR Tina ŠVZ ČET 9.40-10.25
28. ŠTAJNMEC Andreja FT SRE 9.40-10.25
29. ŠTEFOK Drago ŠVZ PON 11.00 – 11.45
30. ŠTOK-PLEJ Tatjana SLO PET 11.00 – 11. 45
31. TANCER-KAJNIH Darka SLO  PON  11.00 – 11. 45
32. TANCER Manja NEM TOR 8.50 – 9.35
33. TEMENT ŽNIDARIČ Jelena MAT ČET 11.00 – 11. 45
34. TKALEC Spomenka BIO PET 9.40 – 10.25
35. VOLMAJER Metka SLO PON 11.50-12.35
36. ŽVIKART Manja SLO ČET 11.00-11.45