Roditeljski sestanki in popoldanske govorilne ure v šolskem letu 2018/2019:

Roditeljski sestanki (potekajo v matičnih učilnicah, pričetek ob 17. uri):
PRVI:            četrtek, 13. september 2018 za druge, tretje in četrte letnike
PRVI:            petek, 21. september 2018 za prve letnike
DRUGI:         četrtek, 17. januar 2019
Govorilne ure (potekajo v matičnih učilnicah, pričetek ob 17. uri):
četrtek, 8. november 2018
četrtek, 6. december 2018
četrtek, 7. marec 2019
četrtek, 4. april 2019
četrtek, 9. maj 2019

Pregled dopoldanskih govorilnih in razrednih ur učiteljev

Zap. št.
Priimek in ime
Predmet
Govorilne ure
dan
ura
1. BREZNIK Tanja ANG PET 11.50 – 12.35
2. DENAC Boštjan KEM PON 11.00 – 11.45
3. DOLGOŠ Arpad KT PET 11.50 – 12.35
4. DOLENC Martina FT
5. FLAJSINGER Dean FIZ PON 9.40 – 10.25
6. GIBIČAR-GERT Jožica KEM PON 9.40 – 10.25
7. HERGAN Maja ANG TOR 11.50 – 12.35
8. HERTIŠ Urška FT ČET 9.40 – 10.25
9. IVANOVIČ Radomir OZD TOR 8.50. – 9.35
10. JENČIČ Romana NEM PON 9.40 – 10.25
11. JERKOVIČ Romana LUM PET 9.40 – 10.25
12. JEŽOVNIK Nevenka MAT PON 8.50 – 9.35
13. KAJBA-MORI Barbara BIO SRE 11.50 – 12.35
14. KOLER-KOZIC Mira GEO PET 9.40 – 10.25
15. KUMPREJ Matilda SLO TOR 9.40 – 10.25
16. LEVSTIK Lea FT PON 11.00 – 11.45
17. LUBEJ Martin INF TOR 8.50 – 9.35
18. MARINIČ Petra GEO PON 11.00 – 11.45
19. OTIČ Vida FIL PET 11.00 – 11.45
20. PAHOR Darja SOC PET 8.50 – 9.35
21. PERŠAK Karmen SLO SRE 9.40 – 10.25
22. PODBREŽNIK Samo GLA PON 12.45 – 13.25
23. PIGAC Iva KEM SRE 9.40 – 10.25
24. PUCONJA Karmen MAT TOR 9.40 – 10.25
25. RAMOT Ema ANG SRE 12.10 – 12.45
26. RIBIČ HEDERIH Branka PSI SRE 11.00 – 11.45
27. ROBIČ Samo ravnatelj po dogovoru
28. ŠLJIVAR Tina ŠVZ PON 8.50 – 9.35
29. ŠTAJNMEC Andreja FT SRE 9.40 – 10.25
30. ŠTEFOK Drago ŠVZ SRE 9.40 – 10.25
31. ŠTOK-PLEJ Tatjana SLO TOR 7.10 – 7.55
32. TANCER-KAJNIH Darka SLO SRE 8.50 – 9.40
33. TANCER Manja NEM TOR 8.00 – 8.45
34. TEMENT ŽNIDARIČ Jelena MAT PON 11.00 – 11.45
35. TKALEC Spomenka BIO SRE 11. 00 – 11.45
36. VOLMAJER Metka SLO ČET 9.40 – 10.25
37. ŽVIKART Manja SLO PET 9.40 – 10.25