Posredujem sporočilo projekta za nadarjene RaST:
Je film “nekaj zate”? Tudi animirani? Si razmišljal-a, da bi slike sestavil-a v film? Si to že naredil-a in se sprašuješ what’s next? Stop Trick Yourself!
To je izobraževanje o animiranju fotografij v film, ki bo potekalo na daljavo od 1. do 4. junija 2020 med 16h in 20h. V angleščini te bo skozi ustvarjanje lastne animacije vodil Miloš Tomić, animator z doktoratom praške FAMU, predavatelj na oddelku beograjske fakultete za digitalne umetnosti in nove medije, ki se najraje predstavlja z https://vimeo.com/user4144210. Fotografije in filmi bodo, če se boš strinjal-a, potem en mesec razstavljeni v prostorih Inkubatorja Mladinskega kulturnega centra Maribor na prenovljeni Koroški cesti 18.
Prideš? No, se boš priključil-a?
Prijaviti se je potrebno v roku enega tedna, do 25. maja 2020.
Seveda je vse skupaj brezplačno, kot je to v vseh aktivnostih projekta RaST!
Če imaš vprašanja, kako bo potekalo izobraževanje, se obrni na vodjo projekta RaST, Marko Ivanišin, 02 330 44 60, marko.ivanisin@druga.si
Če se ne moreš prijaviti na aktivnost ali imaš težave z registracijo, preglej ta Navodila, potem pa  uporabi zgornje kontakte.
Se vidimo in gledamo!
(Visited 76 times, 1 visits today)