Dragi dijaki, profesorice in profesorji,

na GSŠKF Ruše smo se odločili, da se bomo pridružili zbiranju humanitarne pomoči za Ukrajino in ukrajinske begunce v drugih državah.
Pomagali bomo na dva načina:

• zbiranje higienskih pripomočkov in hrane (Opomba: Zbrano naj bo primerno za delitev končnim upravičencem. Hrana mora biti vsaj pol leta pred rokom uporabe in zapakirana v originalno embalažo.),
  • zbiranje denarnih prispevkov.

Primerne higienske pripomočke in hrano lahko oddate v škatlo v avli šole (le za manjše količine) ali pa jih oddate v sobi za starše (pritličje, nasproti zbornice).
Denar lahko zberete na razredni uri, tajniki razreda pa ga oddajo v tajništvu šole. Finančna sredstva bodo predana humanitarni organizaciji, ki jih bo nakazala v Ukrajino.
Akcijo bo koordiniral 1. a G razred z razredničarko. Akcije se udeležite v prvi polovici naslednjega tedna. Po potrebi jo bomo organizirali še kdaj.
Verjamemo, da se bomo odzvali v čim večjem številu in pomagali po svojih močeh.
Hvala za pomoč.

Razredničarka 1. a G