Organizacija pouka

Zadnja dva dneva pouka v letošnjem letu, ponedeljek, 23. 12. 2019 in torek, 24. 12. 2019, bomo preživeli v prazničnem vzdušju.

V ponedeljek, 23. 12. 2019 bomo ob 11.00 uri v razredih, po šolskem radiu prisluhnili  proslavi ob slovenskem državnem prazniku – Dan samostojnosti in enotnosti, ki je sicer 26. decembra.

V torek, 24. 12. 2019, si bomo v okviru OIV in ID vsebin v Mariboxu ogledali film z naslovom Last Christmas. Dijaki se zberete pred blagajno kina ob 8.30 uri. Cena vstopnice je 3,50 EUR.

V dneh od 27. 12. 2019 do vključno 3. 1. 2020 ni pouka – prazniki, počitnice.

Zahvala

Spoštovani, iskrena hvala vsem, ki ste pomagali pri izvedbi prazničnega bazarja na šoli (šolski sklad, dijaki, učitelji, starši, drugi zaposleni na šoli, …). Skupaj smo preživeli prijeten in čaroben večer. Na dogodku zbrana sredstva je šolski sklad s sklepom namenil nakupu garderobnih omaric za dijake. Hvala vsem, tako organizatorjem kot tudi donatorjem.

Drage dijakinje, dijaki,

počitniške in praznične dni preživite v krogu vam bližnjih oseb, družine, prijateljev. Nekaj časa namenite tudi učenju, saj vas po novem letu čakajo še nekatere obveznosti ob zaključku 1. ocenjevalnega obdobja.

Želimo vam mirne in prijetne praznične dni, v novem letu pa veliko osebnih, še posebej učnih uspehov. Vse dobro v letu 2020.

Ravnatelj GSKŠ Ruše:

Samo Robič, univ. dipl. inž. kem. teh.