REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA V ZNANJU O SLADKORNI BOLEZNI

 

V soboto, 17.11.2018, je v Ljutomeru  potekalo  20. državno tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni. Našo šolo je zastopalo 6 dijakov, ki so bili odlični, saj so dosegli izjemne rezultate na nivoju državnih tekmovanj:

PODROČJE GIMNAZIJA:

 ROK PODLESNIK, 3.AG – ZLATO PRIZNANJE

 ANEJA ZALOŽNIK JAUŠNIK, 3.AG – SREBRNO PRIZNANJE

 ANA GORIČAN, 3.AG – BRONASTO PRIZNANJE

 

PODROČJE KEMIJSKI IN FARMACEVTSKI TEHNIK:

 DOROTEJA MENHART, 3.AFT – SREBRNO PRIZNANJE

 TINA ČERNEJŠEK, 3.AKT – BRONASTO PRIZNANJE

 KAJA FARTEK, 3.AFT – BRONASTO PRIZNANJE

 

VSEM ČESTITAMO ZA IZJEMNE REZULTATE!

 

14. novembra je Svetovni dan sladkorne bolezni. Vedno več mladostnikov zboleva za sladkorno boleznijo, zato je naš namen, da seznanimo mlade s to zahrbtno boleznijo in spodbujamo k zdravemu slogu življenja, v katerem ima poleg pravilne prehrane odločilen pomen telesna dejavnost.

 

Mentorica:

Klavdija Podlesnik, prof.

(Visited 108 times, 1 visits today)