Informacija s strani projekta RaST:

V jesenskih počitnicah v okviru projekta RaST nadarjenim dijakom vaše šole ponujamo naslednja tabora in delavnico na področju ključnih kompetenc za vseživljenjsko učenje, tehnike in umetnosti:
Udeležba in namestitev je za dijake brezplačna, morajo pa sami poskrbeti za prevoz do kraja izvajanja (na zgornjih povezavah je več informacij).
Prijava dijakov poteka preko spletne strani www.projekt-rast.sirok za zgornje aktivnosti je 21.10.2019.
Digitalno nas najdete tudi na Instagramu #RazvijSvojTalent in Facebooku RazvijajmoTalente.
Hkrati bi vas in vaše dijake želel opozoriti, da se do 25.10. lahko prijavljajo tudi na 29 aktivnosti, ki jih organizirajo šole. Najdete jih na naši spletni strani, če v zadnjem iskalniku “Vse možnosti prijave dijakov” izberete “Aktivnosti za dijake vseh šol”, tukaj je povezava na rezultate. Teh aktivnosti se udeležujejo pod enakimi pogoji kot dijaki šole izvajalke, za prevoze do in od aktivnosti skrbijo sami.

 

(Visited 61 times, 1 visits today)