Kontaktni-podatki-staršev-obrazec-za-vpis-EA

Vpis na Gimnazijo in srednjo kemijsko šolo Ruše:

Vpisna dokumentacija:

1_Vpisnica (obojestransko)

2_Soglasje k vodenju evidence strokovne pomoči2021

3_ Kontaktni podatki staršev-obrazec za vpis EA PDF

4_ Prijava_slo prehrana  (pdf)

6_Izjava o privolitvi za obdelavo osebnih podatkov dijaka2021

7_Soglasje k vodenju športnega kartona2021

8_ spričevalo 9. razreda (fotokopija)

9_ sliko formata 3,5 x 4,5 cm za dijaško izkaznico (lahko tudi po e:pošti: tadej.vovko@gimnazija-ruse.si pod zadevo napišete : “Slika za dijaško izkaznico – ime priimek”)

Prosimo, da se seznanite tudi s šolskimi pravili, ki so objavljena na naši spletni stran.

Dijaki, ki ste oddali prijavnico za dijaški dom ste sprejeti. Vpis lahko uredite neposredno v dijaškem domu, po opravljenem vpisu v zgoraj navedenih terminih na šoli (na isti dan). V primeru, da vpisa ne boste opravili neposredno na šoli oz. v dijaškem domu bi vpisne formalnosti uskladili oz. uredili po telefonu (zbornica dijaškega doma: 02/63 00 818).

Vsa dodatna pojasnila lahko dobite tudi po e-pošti: tadej.vovko@gimnazija-ruse.si ali po telefonu 02/63 00 804, ali pa se oglasite v pisarni šolske svetovalne službe.

Oglej si posnetek na Youtube.

(Visited 1.729 times, 1 visits today)